Current: info@ffinternationalmovers.lv ... ...
Trešo personu pakalpojumi: elektriķis, santehniķis, galnieks

TREŠO PERSONU PAKALPOJUMI

santehniķa, elektriķa pakalpojumi

Sadzīves tehnikas pievienošana
Gaismekļu pievienošana, atvienošana
Žalūziju un aizkaru mehānismu pielikšana
Gleznu, sienas plauktu, vai skapju pielikšana

Iedzīves pārvešana pārceļoties uz jauno mājvietu ir tikai daļa no darbiem, kas ir darāma. Pacelšanās procesu varētu nodēvēt par tehnisko daļu. Savukārt, lai mājās justos komfortabli, visām iekārtām ir jābūt pievienotām, plauktiem, gaismekļiem,  žalūzijām, aizkariem, gleznām pieliktām, lai būtu mājīgi, ērti un parocīgi.

Šie iepriekš uzskaitītie pasākumi, un iespējams daudzi citi, kādam no Jums var būt paši par sevis saprotami un ar prieku paveicami, bet citiem tas var būt īsts pārbaudījums, kā to paveikt

Ja dzīve jaunajā telpās vēl nav ikdienišķa, ja Jums ir nepieciešams un nezināt kā atrisināt situāciju, kas saistīta ar trauku mazgājamās mašīnas, veļas mašīnas vai gaismas ķermeņu pievienošanu, kā arī Jums nepieciešami speciālisti, kas palīdzētu Jūsu mājokļa apsaimniekošanā, mēs varam šādus speciālistus piedāvāt, vai ieteikt.

Ir darbi ko veicam paši, bet specifisku pakalpojuma speciālistus FF INTERNATIONAL MOVERS piedāvā sadarbībā ar partneriem. Mums patiesi ir svarīgi, lai atrašanās un iedzīvošanās jaunajās telpās būtu maksimali ātra un komfortabla. Jums ir tikai jāsazinās ar FF INTERNATIONAL MOVERS komandu un mēs palīdzēsim Jums ar profesionāliem, kvalificētie un uzticamiem partneru pakalpojumiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

info@ffinternationalmovers.lv