Current: info@ffinternationalmovers.lv ... ...
Suņu kaķu, mājdzīvnieku starptautiskā pārvešana transportēšana

MĀJDZĪVNIEKU STARPTAUTISKĀ PĀRVEŠANA mājdzīvnieku pārvadāšana

m'ājdz'īvnieku p'ārve'šana, pet, dzīvnieku transports, Pārcelšanās pakalpojumi, pārvākšanās serviss, pārvešana, FF International Movers, moving to Latvia

Mēs mājdzīvnieku / mīļdzīvnieku pārvešanas procesu organizējam ar attieksmi, kā pārvestu ģimenes locekli!

Mājdzīvnieki ir dzīvnieki, kurus ir pieradinājis cilvēks, sniedzot pajumti un pārtiku. Mājdzīvnieki sniedz cilvēkam labumu — no mājdzīvniekiem iegūst dažādus materiālus, piemēram, pienu, gaļu, ādu utt. Mājdzīvniekus bieži mēdz jaukt ar mīļdzīvniekiem (dzīvnieki, kas tiek turēti prieka pēc, no kuriem netiek iegūti nekādi materiāli labumi)."Izmantotās definīcijas" avots - Vikipēdija

Lai kā mēs arī nesauktu dzīvnieku, kurš dzīvo ar mums, dzīvnieks ir daļa no mūsu ģimenes, un pat daļa no mums. Nav nekādas nozīmes vai mīļdzīvnieks ir kaķis, suns, putniņš, zivtiņa vai kāda cita dzīva radībiņa, mēs par to rūpējamies, pārdzīvojam par to un kopā priecājamies.

Pārcelšanās uz jauno mājvietu mums pašiem ir strespilns pasākums un lēmums par to netiek pieņemts vienā dienā. Ir jāizdomā ne tikai kā pārcelties, bet arī par to kā būs dzīvot jaunā vidē, jaunā lokācijā, ar jauniem kaimiņiem.

Dzīvniekiem arī ir stress, un tiem nav iespējams pastāstīt ka jaunās mājās būs tikpat labi, kā iepriekšējās un arī būsiet kopā. Pat zivīm nepareizi nomainīts ūdens rada stresu, lai arī kopumā trauks ir palicis tas pats.

Ja pārcelšanās ir saistīta ar lielāku attālumu un dzīvnieku transportēšanu paši neveiksiet, ar prieku un atbildību uzņemsimies rūpes par Jūsu mājdzīvnieka / mīļdzīvnieka pārvešanu.

Esam to paveikuši daudzkārt. Mūsu pieredze, kontakti, sadarbības partneri ļauj rast risinājumus specifiskajām vajadzībām un ar īpašu rūpību un gādību pārvest ne vien iedzīvi, personīgās mantas, bet arī Jūsu mīluli!

Šajā pakalpojumā piedāvājam:

  • konsultācijas;
  • dokumentu noformēšanu;
  • lidojuma organizēšanu;
  • muitas formalitāšu veikšanu;
  • nepieciešamības gadījumā arī kurjera pakalpojumus.

  • Uzticiet rūpes par savu mīluli profesionāļiem, kas mīl savu darbu!

info@ffinternationalmovers.lv