PERSONĪGO MANTU UN BIROJU RESURSU PĀRVEŠANA


FF INTERNATIONAL MOVERS ir personīgo mantu un biroju resursu pārvešanas eksperti ar pieredzi, kuras pirmsākumi sākās vēl no tiem laikiem, kad profesionālie pārvietošanās pakalpojumi Baltijā pat nebija pazīstami, un mūsu komandai ir visplašākā pieredze privātās iedzīves pārvešanā no/uz dzīvokļiem, mājām un rezidencēm. Neatkarīgi vai Jūs pārvācaties Rīgā no punkta A uz punktu B, vai Jūsu galamērķis ir ārpus Latvijas robežām. Mēs pārceļamies katru dienu un zinām, kā to izdarīt vislabāk.

PĀRDOMĀTI

Mums ir pieejams viss iepakojamo materiālu klāsts, kāds vien var būt nepieciešams mantu drošai iepakošanai. Mūsu pakalpojumu klāstam nav limitu, un viss ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un iespējām -  nepieciešamības gadījumā varam piedāvāt tranzīta noliktavas pakalpojumus, automašīnu, laivu, kuteru, motociklu transportēšanu un vēl daudz ko citu.

ĒRTI

Mēs atbrīvosim Jūs no visa pārvākšanās sagatavošanās, organizācijas un veikšanas procesa. Arī pārcelšanās pāri ielai var būt stresa pilna, tāpēc Jums piedāvājam samērīgus un pieejamus privātās iedzīves pārvešanas pakalpojumus, kuru gaitu Jūs varat kontrolēt un pārzināt jebkurā mirklī, un tam nav nozīmes, vai pārceļaties valsts robežās vai uz jebkuru citu valsti. 

IZDEVĪGI

Ja rēķina patērēto laiku, kas veltīts iepakojamo materiālu meklēšanai un sagādei, automašīnas īres izmaksas, kā arī aprēķina savu draugu un palīgu patērēto laiku un pārvērš to visu materiālajā izteiksmē, tad mēs pilnīgi noteikti varam to paveikt daudz efektīvāk. Turklāt savu ietaupīto laiku un līdzekļus Jūs varēsiet izmantot savām vēlmēm un vajadzībām.

PERSONĪGO MANTU PĀRVEŠANA

 • Tik vienkārši un ātri var pārvest dīvānu vai krēslu, bet tikai iedomājieties visas lietiņas, kuras atrodas vannas istabā, trauki, pannas un katliņi, kas ir virtuvē, servīzes un glāzes Jūsu viesistabas un virtuves plauktos! Jā, tas viss Jums ir svarīgs un vēlaties to ņemt sev līdzi. Mēs iepakosim, mēs aizvedīsim un mēs izpakosim, un Jums par to nevajadzēs domāt.
 • Ja vēlaties, varat paņemt brīvas dienas un atgriezties tikai tad, kad visa Jūsu iedzīve jau būs jaunajā vietā.
 • Ja uzskatāt, ka Jums ir ļoti personīgi priekšmeti, lietas, kurām Jūs nevēlaties lai pieskartos sveša cilvēka roka, mēs Jums pirms pārvākšanās sākuma aizvedīsim nepieciešamo daudzumu un veidu kastes, un Jūs šos priekšmetus un lietas varēsiet sapakot un aizvest paši.
 • FF INTERNATIONAL MOVERS darbība un pakalpojumi ir civiltiesiski apdrošināti, turklāt mums ir viss nepieciešamais iepakojamais materiāls, mehānismi un tehnika drošai darbu veikšanai. Pārcelšanās var būt diezgan viltīgs pasākums, kur ne visus zemūdens akmeņus var izzināt bez iepriekšējas pieredzes. Tieši tāpēc rekomendējam izmantot profesionālu uzņēmumu pakalpojumu

Pārceļoties uz citu valsti, FF INTERNATIONAL MOVERS komanda detalizēti izplānos un noorganizēs visu pārcelšanās procesu un kontrolēs no pašiem pirmsākumiem līdz pilnīga darbu paveikšanai. 


BIROJU UN INDUSTRIĀLĀ PĀRVEŠANA 

 • Mēs apzināmies, ka Jūsu biznesu nevar salīdzināt ne ar kādu citu, un katram pakalpojumam, ko mēs Jums piedāvājam, ir jāatbilst Jūsu biznesa vajadzībām.
 • Svarīga ir ražošanas procesa nepārtrauktība, un katrs birojs ir ražošana. Līdz ar to mēs organizējam pārbraukšanas procesu, lai nodrošinātu vienmērīgu un nepārtrauktu Jūsu darba procesu. Iepriekš izplānojot un izmantojot mūsu ieviesto darbu veikšanas kārtību un procedūru, pārvākšanos ir iespējams veikt ātri un kvalitatīvi, netraucējot Jūsu biznesa normālai darbībai.
 • Pirms pārvākšanās mēs Jums nogādāsim kastes un pārējos nepieciešamos pakojamos materiālus, kas nepieciešams katra darbinieka „personīgo” lietu iepakošanai, kā arī marķēšanai nepieciešamās uzlīmes, kuras nepieciešamas, lai FF INTERNATIONAL komanda precīzi varētu izvietot biroja resursus un mēbeles jaunajās telpās. Piegāde tiek organizēta Jums visizdevīgākajā laikā.
 • Lai pārvākšanās noritētu profesionāli un raiti, pirms pārvākšanās ir nepieciešams saņemt jauno telpu plānojumu ar jauno darba vietu izvietojumu.
 • Drošības nolūkos visas pārbraukšanas laikā FF INTERNATIONAL MOVERS personāls lieto identifikācijas kartiņas, pēc kurām tas būs viegli atpazīstams Jūsu personālam un drošības struktūrām.


MĀKSLAS PRIEKŠMETU PĀRVEŠANA 

Ne viss ikdienišķais ikdienā tiek pārvests. Mūsu pieredze ļauj rast risinājumus Jūsu specifiskajām vajadzībām, un mēs vienmēr esam gatavi nestandarta risinājumiem, kā, piemēram:

 • gleznu, mākslas un antikvāru priekšmetu iepakošana un transportēšana,
 • muitas procedūru un atļauju kārtošana,
 • klavieru u.c. lielgabarīta mantu pārvešana.
Mūsu specializētā transportēšana un loģistika ir pielāgota un paredzēta: dārgu produktu, medicīnas un laboratoriju iekārtu, moderno tehnoloģiju, mākslas priekšmetu un eksponātu, izstāžu eksponātu, fitnesa iekārtu un daudzu citu dārgu un trauslu priekšmetu transportēšanai.


Katrs piedāvājums tiek sagatavots, pamatojoties pēc veicamo darbu nepieciešamības un Jūsu unikālajam vēlmēm.


PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI