RELOKĀCIJAS SERVISS

Relokācijas serviss - Mēs Jums palīdzēsim ne tikai atrast Jums vēlamo mājokli, bet palīdzēsim sakārtot visu dokumentāciju kas ar to ir saistīta.

Atrast un pārvākties jaunā mājoklī, nav tik viegls uzdevums, ja runa ir par pārcelšanos uz citu valsti. Jūs varat samazināt savu pārdzīvojumu un stresa daudzumu uzticot mums Jūsu vēlmes. Mēs Jums palīdzēsim ne tikai atrast Jums vēlamo mājokli, bet palīdzēsim sakārtot visu dokumentāciju kas ar to ir saistīta. Sadarbībā ar vietējiem nekustamā īpašuma mākleriem, mēs piemeklēsim Jums vairākus, tikai Jums piemērotus variantus un tikšanās reizē Jums tos izrādīsim, jo lēmumu jebkurā gadījumā pieņemat Jūs.

Mājoklis ir svarīgi, bet bez tā ir vēl citas aktuālas lietas, ja pārceļaties ar ģimeni:

  • skolas izvēle,
  • iepazīstināšana ar tirdzniecības, apdrošināšanas, banku iespējām,
  • dokumentu sakārtošana, tulkošana un atļauju formēšana,
  • oepazīstināšana ar kultūras un mākslas, atpūtas un izklaides iespējām.

FF INTERNATIONAL MOVERS komanda apzinās, ka ne vienmēr pat svarīgākais, sarežģītākais un strespilnais pasākums ir ievest jaunajā valstī savu iedzīvi, bet atrast sev piemērotu dzīves vietu, iepazīties ar jaunās valsts kultūru un tradīcijām, atrast sev mīļās nodarbes vietas un bērniem skolu. 

Uzticiet savus jautājumus FF INTERNATIONAL MOVERS komandai, samaziniet stresu un neziņu ieceļojot valstī. Izklāstot savas vēlmes un parašas, FF INTERNATIONAL MOVERS piemeklēs un piedāvās vairākus tieši Jums piemērotus variantus un risinājumus. 

FF INTERANTIONAL MOVERS pārstāvis sagaidīs Jūs lidostā, vai tiksimies viesnīcā un uzaicināsim uz apkārtnes un pilsētas iepazīšanās tūri. 

Mājokļa izvēle: Pirms ieceļošanas jautājumi, kas saistīti ar mājokļa izvēli un Jūsu vēlmēs. Mājokļa izvēle sadarbībā ar nekustamo īpašumu aģentiem, privātiem īpašniekiem un no personīgiem kontaktiem. Mājokļa apmeklējumi kopā ar FF INTERNATIONAL MOVERS pārstāvi. Īres līguma sastādīšana, pārbaudīšana, tulkošana, parakstīšana līdz pat atslēgu nodošanai. 

Skolu izvēle: Skolu apmeklējumi pēc iepriekšējās vienošanās. Palīdzība dokumentu noformēšanā un reģistrācijā. 

Ieceļošana un jaunā mājokļa apzināšana: FF INTERNATIONAL MOVERS palīdzēs ar komunikāciju, instalāciju uzstādīšanu un pieslēgšanu. 
Informācijas sagatavošana un nodošana par iepirkšanās iespējām, apdrošināšanas kompāniju piedāvājumiem, banku pakalpojumiem, apsardzes firmu pakalpojumiem, auklīšu, mājas uzkopšanas pakalpojumiem, utt 

Imigrācija: Uzturēšanās, darba atļauju, imigrācijas un vīzu iegūšanas palīdzība. Muitas formalitāšu un juridisko jautājumu risināšana, kas saistīta ar ieceļošanu valstī. Notaru un tulkošanas pakalpojumu organizēšana. 

Izklaide un atpūta: Detalizēta iepazīstināšana ar pilsētu, kultūras un atpūtas iespējām un Jūsu hobiju nodarbēm piemērotu vietu ierādīšana.


SAZINĀTIES AR MUMS